Porady architektoniczne
Mieszkanie w warszawie zaprojektowane zgodnie ze zrównoważonym rozwojem.
Architektura wnętrz

Wiosenne Inspiracje Projektowania Wnętrz na 2024

Jako pasjonatka projektowania wnętrz, zawsze wyczekuję momentu, kiedy mogę podzielić się z Wami najświeższymi trendami i inspiracjami, które nadadzą Waszym domom nowy wymiar. Wiosna 2024 zapowiada się jako okres odrodzenia nie tylko w naturze, ale również w naszych domowych przestrzeniach.

26 / 03 / 2024
Przykład koloru viva magenta w warszawskich wnętrzach
Dekorowanie wnętrz

Kolor Viva Magenta, uznany jako kolor roku 2023 przez instytut Pantone, dziś w naszych wnętrzach.

Kolejny rok, kolejny kolor, który stawia akcent w świecie projektowania wnętrz! Instytut Pantone ogłosił Viva Magenta jako kolor roku 2023 i wielu z Was pewnie zastanawia się, jak wprowadzić tę energetyczną barwę do swojego domu.

09 / 09 / 2023
Projekt wnętrza mieszkania wykonanwego w stylu Skandynawskim
Architektura wnętrz

Styl skandynawski – co to jest i jak go wprowadzić do swojego mieszkania?

Jeśli przechodzisz przez różne strony internetowe i magazyny poświęcone projektowaniu wnętrz, z pewnością spotkałeś się z popularnością, jaką cieszy się styl skandynawski. Ale co to jest styl skandynawski? I jak możemy wprowadzić go do naszych mieszkań? Jako biuro projektowania wnętrz Gabinet Wnętrz z Piastowa specjalizujące się w tym stylu, jesteśmy tutaj w tym gościnnym wpisie aby rozwiać wszelkie wątpliwości czym odznacza się projektowanie wnętrz w stylu skandynawskim.

01 / 08 / 2023
Projekt wnętrza salonu mieszkania na warszawskiej pradze
Dekorowanie wnętrz

Stworzenie Flow podczas aranżacji wnętrz - sekret projektantów wnętrz.

Witajcie, drodzy miłośnicy designu! Z przyjemnością witam Was na moim blogu po raz kolejny. Dzisiaj opowiem o jednym z najważniejszych, ale też najbardziej tajemniczych aspektów projektowania wnętrz – o flow, czyli płynności przestrzeni.

04 / 07 / 2023
Zdjęcie projektu łazienki w warszawskim bloku mieszkalnym z dużym oknem.
Dekorowanie wnętrz

Wykorzystanie naturalnego światła w projekcie łazienki z oknem

Wśród różnorodnych elementów, które tworzą idealną łazienkę, naturalne światło odgrywa nieocenioną rolę. Pomaga ono nie tylko w oszczędzaniu energii, ale także przyczynia się do poprawy samopoczucia i wydajności. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek, jak maksymalnie wykorzystać naturalne światło w łazience.

21 / 06 / 2023
Zdjęcie przedstawiające panoramę centrum Warszawy w której trendy projektowania wnętrz są najwcześniej widoczne w całej Polsce
Architektura wnętrz

Przegląd trendów w projektowaniu wnętrz w Warszawie na 2023 rok - analiza architekta wnętrz

Warszawa, z jej szeregami różnorodnych budynków, od nowoczesnych, szklanych wieżowców, przez zabytkowe kamienice, po innowacyjne przestrzenie loftowe, jest zdecydowanie miastem pełnym dynamiki i energii. Jak serce Polski, stolica pulsująca na różnych frontach, Warszawa wyznacza ton w wielu dziedzinach, od finansów i technologii, po kulturę i design - projektowanie wnętrz.

18 / 05 / 2023
Zdjęcie kobiety korzystającej z projektowania wnętrz on-line i przeglądająca plan pomieszczenia w formie hologramu
Architektura wnętrz

Przyszłość usług projektowania wnętrz w Polsce: Innowacje i wyzwania

W ostatnich latach rynek usług projektowania wnętrz w Polsce dynamicznie się rozwijał, co wiązało się z rosnącą świadomością społeczeństwa na temat znaczenia estetyki i funkcjonalności przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Tendencje globalne w projektowaniu wnętrz, rozwój technologii oraz zmieniające się oczekiwania klientów kształtują przyszłość tego sektora. W tym artykule omówimy najważniejsze trendy i wyzwania, które będą wpływać na usługi projektowania wnętrz w Polsce w nadchodzących latach.

08 / 05 / 2023
Wnętrze w stylu skandynawskim zaprojektowane przez architekta wnętrz
Dekorowanie wnętrz

Skandynawski szyk - kluczowe elementy stylu skandynawskiego we wnętrzach

Styl skandynawski zdobył uznanie na całym świecie dzięki swojej prostocie, funkcjonalności i naturalnemu pięknu. Skandynawskie wnętrza są doskonale zharmonizowane, ciepłe i przytulne, a jednocześnie przewiewne i jasne. W tym artykule przedstawiamy kluczowe elementy, które tworzą niezwykłą atmosferę wnętrz inspirowanych krajami nordyckimi.

28 / 04 / 2023
Nowoczesne osiedle w Warszawie.
Architektura wnętrz

Projektowanie wnętrz mieszkań w nowoczesnych osiedlach Warszawy

Warszawa, dynamicznie rozwijająca się stolica Polski, stała się symbolem nowoczesności i innowacji w wielu dziedzinach, a jednym z nich jest projektowanie wnętrz. Dzięki współpracy z utalentowanymi architektami wnętrz, nowoczesne osiedla w Warszawie przekształcają się w przestrzenie, które łączą funkcjonalność z wyjątkowym stylem i elegancją. W tym artykule przyjrzymy się, jak architekt wnętrz może wnieść wartość do mieszkań w nowoczesnych osiedlach Warszawy, korzystając z najnowszych trendów i rozwiązań w projektowaniu wnętrz.

14 / 04 / 2023
Zdjęcie przedstawia opieke nad ekologią podczas projejektowania wnętrz w 2023 roku.
Architektura wnętrz

Ekologia a projektowanie wnętrz w 2023 roku

W 2023 roku ekologia i zrównoważony rozwój stały się kluczowymi wartościami kształtującymi różne aspekty życia codziennego, w tym również projektowanie wnętrz. Obecnie coraz więcej osób pragnie żyć w sposób bardziej zgodny z naturą, dbając o środowisko i zmniejszając swój wpływ na planetę.

28 / 03 / 2023
Podmiot Autorski - Architekt Wnętrz Warszawa 2022
Skip to content